Jako poslední kousek čokolády...

Jako poslední kousek čokolády, kterou už nebudete mít nikdy příště příležitost ochutnat. Takový je i poslední kousek z každé autorské edice.

ofcom-auction-hammer

Poslední kousek

Každá edice dámského oblečení v daném vzoru KSD-art.cz je limitovaná, takže u každé z nich nastane jednou chvíle, kdy v ní zůstane poslední kus. Čím bude každý ten poslední kousek výjimečný?

 1. Tím, že daný design už v nabídce nebude, takže je to poslední šance si kousek z edice ulovit
 2. Daný design neseženete ani nikde jinde - je totiž mnou malovaný a následně z něj ušito vše, co tu na e-shopu vidíte
 3. Série v každé edici jsou velmi limitované, a díky unikátnímu číslování na oblečení vždy přesně vidíte, kolik druhově stejných výrobků z edice bylo ušito. Je fajn vědět, že stejných sukní chodí po světě například jen 11 :) A víc ani ťuk. To slibuji
 4. Každý takový výrobek se bude prodávat formou aukce vyhlášené na facebookové stránce KSDart.cz

A protože chci, aby poslední výrobek přinesl radost nejen šťastnému kupci a mně, rozhodla jsem se o radost podělit a poslat ji dál. A proto se poslední kousek z edice liší ještě jednou výjimkou:

100% výtěžek z prodeje daného produktu půjde ve prospěch projektu 1000 statečných (pod nadací Národ dětem), která zaštiťuje podporu výzkumu léčby dětských nádorů a leukémií.

Výherce takové aukce vždy získá kromě faktury také potvrzení, za jakou částku produkt vydražil, a že tato částka putovala na výzkum léčby dětské onkologie. Celkovou sumu získanou prostřednictvím všech proběhlých aukcí, se dočtete na těchto stránkách.

Co je projekt 1000 statečných zač? To vám prozradí třeba Honza Toužimský z Arakain spolu se zakladatelkou projektu, Agnes.

Pravidla aukce

 1. Draží se vždy pouze poslední výrobek v dané limitované edici
 2. Aukce probíhají na facebookové stránce KSDart.cz a platné jsou pouze aukce vyhlášené správcem stránky. Nedejte na žádné falešné vrchní :)
 3. Do aukce se může zapojit kterýkoliv registrovaný uživatel sociální sítě Facebook se zasílací adresou v České republice
 4. Vyvolávací/minimální cena příhozu je stanovena u jednotlivých aukcí
 5. Příhozy probíhají vždy pouze v komentářích pod fotografií daného výrobku, kde bude také vyhlášený výherce
 6. Příhozy jsou závazné. Výhrou v aukci se výherce zavazuje k úhradě nabídnuté ceny spolu s poštovným, a k odběru vydraženého výrobku
 7. 100% výtěžek aukce bude použit ve prospěch léčby dětských onkologických pacientů pod záštitou projektu 1000 statečných.cz, k čemuž získá výherce potvrzení

 Platným příhozem potvrzujete, že jste se s pravidly seznámili, berete je na vědomí a respektujete je. Děkuji