Náramek z minerálů - Motýlí křídla

Vlastní malovaný vzor
Značka: KSDart.cz
290 Kč
Skladem (1 ks)

Ručně vyrobený náramek ze syntetického Howlitu si zamilujete, ať už si ho pořídíte „pouze“ jako módní doplněk nebo jako ochranný amulet pro sílu jednotlivých kamenů.

Náramek je navlečený na elastickém nylonu, díky tomu je pevný a pružný zároveň.

Detailní informace

Česká značka
Česká značka
Od první do poslední nitky vyrobeno v ČR
Nechte se překvapit
Nechte se překvapit
Dárkem v každé objednávce nad 500 Kč
Vlastní vzory
Vlastnoručně malované vzory
Které v žádném jiném obchodě nenajdete

Detailní popis produktu

Proč ho budete milovat?

 • Korálky jsou navlečené na elastickém nylonu, který je velmi pevný, přesto velmi pružný. Díky tomu je vhodný pro střední až úzká zápěstí. Jiný rozměr vám ráda připravím na míru.

 • Pro účinky HOWLITU, ze kterého je vyrobený:

  • Je to velice uklidňující kámen. Působí jako vynikající prostředek proti nespavosti. Napomáhá spojení s duchovními dimenzemi. S jeho pomocí lze naladit a připravit mysl, aby dokázala přijímat vyšší moudrost a byla schopna vhledu do nitra dění. Pomáhá i při cestách mimo tělo a při práci s minulými životy. Přiložením na třetí oko otevřete cestu ke vzpomínkám na minulé životy včetně "meziživotů" a doby ztrávené v duchovní dimenzi. Jedná se o kámen posilující paměť a současně povzbuzující touhu po poznání. Dokáže uklidnit rozvířené city: zejména ty, jež mají kořeny v minulých životech. Odhaluje vlákna, která spojují staré emoce s vaším dnešním životem a fungují jako jejich spouštěče.
  • Howlit učí trpělivosti a současně potlačuje vztek a nekontrolovatelnou zlost. Pomáhá překonávat přehnanou kritičnost a sobectví. Posiluje kladné povahové rysy. Uklidňuje mysl a výborně působí při usínání nebo meditaci. Umožňuje klidnou a racionální komunikaci.
  • Léčivé účinky: Udržuje rovnováhu vápníku v těle, přispívá dobrému stavu zubů, kostí a měkkých tkání. Vlévá do organismu sílu a životní energii ještě dlouho po tom, co byla léčba ukončena. Ulevuje při opakujících se infekčních onemocněních krku a mandlí. Podporuje odebírání toxických látek a usazenin. Brání městnání vody v těle a působí močopudně. Zlepšuje rovnovážný smysl.
  • Vhodný pro znamení: Váhy, Panna, Střelec

Jeho míry

 • Průměr korálků: 6 mm
 • Vnitřní průměr náramku: 5,5 cm
 • Obvod náramku: cca 18 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky
Hmotnost: 0.02 kg
Minerál: Howlit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: