Náramek z minerálů - Zlatý prach

Výprodej
Značka: KSDart.cz
290 Kč –34 %
Naramek05
290 Kč –34 % 190 Kč
Vyprodáno
Dárkové balení ?
Položka byla vyprodána…

Ručně vyrobený náramek ze syntetického Howlitu si zamilujete, ať už si ho pořídíte pouze jako módní doplněk nebo jako ochranný amulet pro sílu jednotlivých kamenů.

Náramek je navlečený na elastickém nylonu, díky tomu je pevný a pružný zároveň.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč ho budete milovat?

 • Korálky jsou navlečené na elastickém nylonu, který je velmi pevný, přesto velmi pružný. Díky tomu je vhodný pro střední až úzká zápěstí. Jiný rozměr vám ráda připravím na míru.

 • Pro účinky HOWLITU, ze kterého je vyrobený:

  • Howlit: je to velice uklidňující kámen. Působí jako vynikající prostředek proti nespavosti. Napomáhá spojení s duchovními dimenzemi. S jeho pomocí lze naladit a připravit mysl, aby dokázala přijímat vyšší moudrost a byla schopna vhledu do nitra dění. Pomáhá i při cestách mimo tělo a při práci s minulými životy. Přiložením na třetí oko otevřete cestu ke vzpomínkám na minulé životy včetně "meziživotů" a doby ztrávené v duchovní dimenzi. Jedná se o kámen posilující paměť a současně povzbuzující touhu po poznání. Dokáže uklidnit rozvířené city: zejména ty, jež mají kořeny v minulých životech. Odhaluje vlákna, která spojují staré emoce s vaším dnešním životem a fungují jako jejich spouštěče.
  • Howlit učí trpělivosti a současně potlačuje vztek a nekontrolovatelnou zlost. Pomáhá překonávat přehnanou kritičnost a sobectví. Posiluje kladné povahové rysy. Uklidňuje mysl a výborně působí při usínání nebo meditaci. Umožňuje klidnou a racionální komunikaci.
  • Léčivé účinky: Udržuje rovnováhu vápníku v těle, přispívá dobrému stavu zubů, kostí a měkkých tkání. Vlévá do organismu sílu a životní energii ještě dlouho po tom, co byla léčba ukončena. Ulevuje při opakujících se infekčních onemocněních krku a mandlí. Podporuje odebírání toxických látek a usazenin. Brání městnání vody v těle a působí močopudně. Zlepšuje rovnovážný smysl.
  • Vhodný pro znamení: Váhy, Panna, Střelec

Jeho míry

 • Průměr korálků: 6 mm
 • Vnitřní průměr náramku: 5,5 cm
 • Obvod náramku: cca 18 cm
Náramek z minerálů - Zlatý prach

Opravdu jsou všechny designy autorské?

Jednoznačně ANO! :) Každý z vzorů, které tu na oblečení vidíš, vymýšlím a maluji já, Kačí. Proto ráda říkám, že jsem srdcem i rukama značky KSD-art. A proto je taky nikde jinde neuvidíš

Někdy je maluji akvarelem na papír a následně digitalizuji, někdy je maluji rovnou v digitální podobě. Hotové designy pak nechávám natisknout v české tiskárně na látky a z těch pak s láskou šiji jednotlivé kousky. V těch jsi pak naprosto jedinečná a nepřehlédnutelná.

Daruj radost z rozbalování

Máš náramek jako dárek? Pak si k němu nezapomeň přidat i dárkové balení. Dostaneš tak náramek v luxusní vysouvací krabičce na šperky

Protože kdo by neměl rád rozbalování dárků?

Náramek z minerálů - Zlatý prach

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky
Hmotnost: 0.02 kg
Minerál: Howlit
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: