Dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč

1 000 Kč
Skladem (odeslání do 2 pracovních dnů) (5 ks)

Víš, že po kousích KSD-art pokukuje, nebo prostě jen miluje módu a chceš ji dát originální kousek, ve kterém bude zářit, ale nemáš odvahu něco konkrétního vybrat? Mám pro tebe skvělé řešení: Daruj dárkový poukaz na nákup Daruješ ji tak pozornost a obdiv, který ženy milují.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víš, že po kousích KSD-art pokukuje, nebo prostě jen miluje módu a chceš ji dát originální kousek, ve kterém bude zářit, ale nemáš odvahu něco konkrétního vybrat? Mám pro tebe skvělé řešení: Daruj dárkový poukaz na nákup 💖 Daruješ ji tak pozornost a obdiv, který ženy milují.

Dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč

  • Poukaz dostaneš v elegantní obálce, už nebudeš muset řešit, jak dárek zabalíš.
  • Nákup na voucher nijak neomezuje, co si za něj koupí. Vybírat totiž může klidně i z akčního zboží.
  • Voucher je platný 6 měsíců od data zakoupení, takže i když třeba nakupuješ dárky dopředu a bude Ti doma nějaký čas ležet, obdarovaná bude mít i tak spoustu času na nákup
  • A pokud naopak nestíháš, poukaz Ti můžu zaslat jako PDF, které si budeš moci v pohodlí domova vytisknout. To mi ale napiš do poznámky.
Dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč

Opravdu jsou všechny designy autorské?

Jednoznačně ANO! :) Každý z vzorů, které tu na oblečení vidíš, vymýšlím a maluji já, Kačí. Proto ráda říkám, že jsem srdcem i rukama značky KSD-art. A proto je taky nikde jinde neuvidíš

Někdy je maluji akvarelem na papír a následně digitalizuji, někdy je maluji rovnou v digitální podobě. Hotové designy pak nechávám natisknout v české tiskárně na látky a z těch pak s láskou šiji jednotlivé kousky. V těch jsi pak naprosto jedinečná a nepřehlédnutelná.

Doplňkové parametry

Kategorie: Poukazy
Hmotnost: 0.001 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RO Avatar autora | 20.12.2021
nejvíce :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: