A Tajemné tulipány jsou na světě

Tulipány čekaly 2 roky

Takhle dlouho trvalo, než jsem vyslyšela vaše přání. Řada z vás si o tulipány psala, ale nejvíc moje sestra Zuzka :) Ta říkala, že dokud nebudou tulipány, tak si ode mě nic nepořídí 😁 Ahaho, jsou na světě - Tajemné tulipány.

Jak to ale všechno vzniká?

Je to dlouhý a tvůrčí proces. Občas se ale nejvíc zaseknu na nápadu, protože trvá dlouho, než uzraje moje představa. Kdybyste viděli, kolik rozpracovaných designů mám v šuplíku 😄 

  • Nejdřív zvolím barevnou škálu, ve které chci design držet. Obvykle zvolím maximálně 4 barvy a pak už se pohybuji jen v jejich odstínech.
  • Pak maluji každičký prvek z chystaného designu. V tomto případě to bylo několik tulipánových květů i s listy.
  • Tyto jednotlivé prvky seskládám do výsledného designu tak, aby mi to barevně ladilo oku. Tohle je možná ta nejtětší kreativní část.
  • Design ale musím připravit rovnou v několika variantách, protože na áčkovou, kolovou, nebo dlouhou sukni, ale i na šátky, musí ten vzor vypadat jinak.
  • A pak to vše posílám ke zkušebnímu tisku. To je pro mě zase emocionálně nejtěžší moment - napnuté čekání, jak budou na látce vypadat. Protože to je vždycky velké překvapení.

Výsledek absolutně překonal moje očekávání 😍 Já tušila, že ta fialovo černá bude magická, ale že bude až tak 🤗❤️ Moc se těším, co na ni řeknete vy.

A protože nejsem troškař

V nové kolekci najdete všechno. Všechny střihy sukní, šátků i módních doplňků. Jen se odvážit. Ale podle mě je život moc krátký na to bát se nosit výrazné barvy a být vidět 😘

Stanou se tulipány srdcovkou?

Jestli jo, pak je budete chtít nosit všude u sebe. Proto určitě uvítáš možnost stáhnout si je do počítače nebo mobilu jako tapetu 💜

Jak jsem vám chtěla novým vzorem rozzářit den 

Opravdu jsou všechny designy autorské?

Jednoznačně ANO! :) Každý z vzorů, které tu na oblečení vidíte, vymýšlím a maluji já, Kačí. Proto ráda říkám, že jsem srdcem i rukama značky KSD-art. A proto je taky nikde jinde neuvidíte

Někdy je maluji akvarelem na papír a následně digitalizuji, někdy je maluji rovnou v digitální podobě. Hotové designy pak nechávám natisknout v české tiskárně na látky a z těch pak s láskou šiji jednotlivé kousky. V těch jste pak naprosto jedineční a nepřehlédnutelní.