O KSDart.cz

Kdo jsem a co dělám?Kaci

Jsem maminka jedné skvělé holčičky, žena ve znamení raka a tvůrčí duše. Kreativě jsem se ale od dětství nevěnovala a vrátila se k ní až cca v roce 2015. A opět mě celou pohltila jako kdysi. 

Na novém začátku byla nejdřív malba akvarelem, kterému zůstávám věrná. A tak vznikaly originální kousky akvarelových obrazů. Po narození dcerky jsem se vrhla do šití, kde se velmi brzy kruh malování šití uzavřel, a začaly vznikat autorské látky. A tak v nabídce najdete:

Akvarelové obrazy

  • Všechny obrazy jsou originály připravenými k paspartně, takže vám můžou dělat radost hned
  • A když si z nabídky nevyberete, stačí si napsat o obraz na míru

Autorské oblečení

  • Limitky pro ženy, dívky, malé holčičky, velké královny i malé princezny, zrálé ženy i čarodějky :) Jak se každá z nás cítí. Brzy i pro muže
  • K autorským kouskům i řada doplňků, které vyladí outfit k dokonalosti a udělají radost i jako dárek

Dárky pro radost

  • Ať už hledáte doplňky do svého šatníku, nebo chcete potěšit někoho blízkého drobným dárkem, jste na správném místě

Nevíte, proč kupovat handmade a proč si za něj připlatíte? O tom jsem se rozepsala v jednom ze článků. Tak mrk, ať jsme na stejné vlně :)

Co říci závěrem? Že každý z obrazů a obrázků, na papíře i na látkách, které tady vidíte, je mnou malovaným originálem. Je obrazem některé z podob mé duše a kouskem mě samotné. Je zachycením prožitku a dává prostor k prožitku vlastnímu. Proto vůbec nezáleží, jestli právě hledáte něco konkrétního, nebo se jen tak díváte, užijte si to tu.

 

Přeji vám, ať i váš čas se na chvilku zastaví a ať emoce, ať už jakékoli, vyvolají mé výrobky i ve vás!

S láskou KSDart.cz