O KSDart.cz

Oblečení, které si tu můžete pořídit, vzniká v limitovaných sériích, abyste měly jistotu, že budete jedinečná. Jsou to kousky, které pro vás šiji, ze vzorů, které maluji.

 

Naučím odvážné ženy být vidět

Nebylo už dost schovávání za oblečení v odstínách šedi a bez výrazných doplňků? Já vím, tím jsme si prošla každá, že jsme potřebovaly být šedou myškou a hlavně nevyčnívat. Ono ale na tom vyčnívání něco je. Protože když se na ulici otočí muž za Vámi a ne za tou slečnou vedle, tak to s námi dokáže divy. Jen si představte, co na to Vaše sebevědomí ;) A když záříte uvnitř, rozsvítí se i celý Váš venkovní svět.

Není potřeba se barev bát. Znáte to, jak každé ráno trávíte dlouhé minuty zkoušením oblečení, abyste si nakonec stejně vzaly tu první, osvědčenou variantu? Tak se spolu naučíme, aby to tak nebylo. Naučíte se obléknout právě svůj typ postavy, každý den jinak a bez toho ranního trápení. Naučím Vás pár jednoduchých fíglů a triků, díky kterým budete zářit každý den. A že se bojíte barev? Nevadí, začneme je začleňovat do Vašeho šatníku postupně, nenápadně. Až najednou zjistíte, že výrazné vzory a barvy jsou kámoš!

Jak to začalo?

Chtěla jsem být neviditelná! Jakožto 4. dceři v pořadí se můj šatník skládal z věcí, které přede mnou už minimálně jedna sestra nosila. Oblečení převážně univerzálních barev i tvarů. Proto jsem se během střední školy snažila být co nejvíc nenápadná. A kila navíc tomu vůbec nepřidala.

Vnímání mé postavy byl vlastně můj celoživotní boj, kdy jsem se většinu času necítila ve svém těle dobře. A tak jsem se snažila být neviditelná, protože co kdyby mě někdo hodnotil?... A víte co? Ono vlastně vůbec nezáleží, kolik kil máte nebo jaký tvar postavy je ten Váš. Ona si s námi ta hlava někdy dělá psí kusy a i s výstavní postavou můžeme chtít být neviditelné.

S porodem mé dcerky se celá postava ještě výrazně změnila, ale také se začalo měnit cosi i v mé hlavě. Začala jsem si připouštět, že:

  • moje postava mou osobnost nedefinuje,
  • že taková, jaká jsem, jsem víc než dostatečná,
  • vše, co si přeji, tak prostě smí být, aniž by mi to musel kdokoliv další schválit
  • a že svůj svět si tvořím sama a začíná už v mé hlavě.

A díky pozornosti obrácené do sebe jsem pustila strachy být vidět a otevřela svůj svět barvám. Začala jsem více zjišťovat, že ne jen s postavou 90/60/90 můžu být šik a že rozhodně není nutné nosit na sobě pytel. A když už, tak s grácií :)

Pusťte strachy, přivítejte barvy!

V tu dobu se ve mně znovu probudila duše umělce, která spojila milovanou malbu akvarelem a šití a vykrystalizovala v autorské vzory látek, ze kterých jsem začala šít. Uvědomila jsem si, že barvy jsou radost a naučila se oblékat tak, abych hýčkala své sebevědomí.

I Vy si dovolte zvednout sebevědomí. Každý den. A být vidět! Pomůžu Vám rozšířit Váš šatník o vkusné oblečení výrazných vzorů a předám Vám vše, co jsem se na své cestě o oblékání naučila. Aby pro Vás oblekání nebylo trápením, ale každodenní radostí.

Co tu pro sebe můžete udělat?

Pokud už víte, že barvy jsou pro Vás a chcete do toho skočit rovnýma nohama, můžete vybírat z autorského oblečení, například sukní. Jsou to limitky  pro ženy, dívky, malé holčičky, velké královny i malé princezny, zrálé ženy i čarodějky :) Jak se každá z nás cítí. 

Pokud to ale přeci jen nechcete uspěchat, můžete klidně začít pomaloučku nějakým z doplňků. Třeba si navázat kapesníček na zápěstí, nebo šátek kolem krku. Nebojte, ona ta odvaha přijde.

A kromě nabídky oblečení pro Vás mám na blogu tipy, jak oblečení kombinovat, ale přibydou i tipy, jak oblékat právě svůj typ postavy, jak ho určit (protože se může v průběhu času klidně měnit), fígle a triky, čím jednoduše outfit ozvláštnit, jaká pravidla oblékání z Vás udělají nepřehlédnutelnou a podobně. 

Na závěr

Ještě stále nevíte, proč kupovat handmade a proč si za něj připlatíte? O tom jsem se rozepsala v jednom ze článků. Tak mrk, ať jsme na stejné vlně :)

S láskou Katka