O KSDart.cz

Vlastní designy už od roku 2019

Jak vznikají mé designy? Všechny designy, které tu můžeš vidět, jsou mým autorským orginálem, mou vlastní tvorbou. Každý z nich vymýšlím a maluji. Proto ráda říkám, že jsem srdcem i rukama značky KSD-art. A proto je taky nikde jinde neuvidíš.

Proč maluji, když na to nemám uměleckou školu? Protože mě na ni nevzali, prý: "Z nedostatku talentu". Natolik mě to rozhodilo, že jsem se pak dlouhé roky tvoření vzdala. Naštěstí ne napořád! 

V roce 2019, kdy už jsem pár let malovala obrazy, jsem začala své milované akvarelové malby přenášet i na látky a z nich začala šít. Celý progres, včetně obrazů, se kterými to všechno začalo, najdeš na mém instagramu.

A vidíš, jít si za svým snem stojí za to! Já jsem si ho splnila, názorům ostatním navzdory :))

Jak to bylo se mnou a módou?

Chtěla jsem být neviditelná! Jakožto 4. dceři v pořadí se můj šatník skládal z věcí, které přede mnou už minimálně jedna sestra nosila. Oblečení převážně univerzálních barev i tvarů. Proto jsem se během střední školy snažila být co nejvíc nenápadná. A kila navíc tomu vůbec nepřidala.

Vnímání mé postavy byl vlastně můj celoživotní boj, kdy jsem se většinu času necítila ve svém těle dobře. A tak jsem se snažila být neviditelná, protože co kdyby mě někdo hodnotil?... A víš co? Ono vlastně vůbec nezáleží, kolik kil máš nebo jaký tvar postavy je ten tvůj. Ona si s námi ta hlava někdy dělá psí kusy a i s výstavní postavou můžeme chtít být neviditelné.

S porodem mé dcerky se celá postava ještě výrazně změnila, ale také se začalo měnit cosi i v mé hlavě. Začala jsem si připouštět, že:

  • moje postava mou osobnost nedefinuje,
  • že taková, jaká jsem, jsem víc než dostatečná,
  • vše, co si přeji, tak prostě smí být, aniž by mi to musel kdokoliv další schválit
  • a že svůj svět si tvořím sama a začíná už v mé hlavě.

A díky pozornosti obrácené do sebe jsem pustila strachy být vidět a otevřela svůj svět barvám. Začala jsem více zjišťovat, že ne jen s postavou 90/60/90 můžu být šik a že rozhodně není nutné nosit na sobě pytel. A když už, tak s grácií :)

Pusť strachy, přivítej barvy!

Před pár lety, vlastně úplnou náhodou, se ve mně znovu probudila duše umělce, která spojila milovanou malbu akvarelem a šití a vykrystalizovala v autorské vzory látek, ze kterých jsem začala šít. Uvědomila jsem si, že barvy jsou radost a naučila se oblékat tak, abych hýčkala své sebevědomí.

I ty si dovol zvednout sebevědomí. Každý den. A být vidět! Pomůžu ti rozšířit Tvůj šatník o vkusné oblečení výrazných vzorů a předám ti vše, co jsem se na své cestě o oblékání naučila. Aby pro tebe oblekání nebylo trápením, ale každodenní radostí.

Co tu pro sebe můžeš udělat?

Pokud už víš, že barvy jsou pro tebe a chceš do toho skočit rovnýma nohama, můžeš vybírat z autorského oblečení, například sukní. Jsou to limitky  pro ženy, dívky, malé holčičky, velké královny i malé princezny, zrálé ženy i čarodějky :) Jak se každá z nás cítí. 

Pokud to ale přeci jen nechceš uspěchat, můžeš klidně začít pomaloučku nějakým z doplňků. Třeba si navázat kapesníček na zápěstí, nebo šátek kolem krku. Neboj, ona ta odvaha přijde.

A kromě nabídky oblečení pro tebe mám na blogu tipy, jak oblečení kombinovat, ale přibydou i tipy, jak oblékat právě svůj typ postavy, jak ho určit (protože se může v průběhu času klidně měnit), fígle a triky, čím jednoduše outfit ozvláštnit, jaká pravidla oblékání z tebe udělají nepřehlédnutelnou a podobně. 

Proč zvolit KSD-art?

Česká značka

Od první do poslední nitky vyrábím v ČR. Volím kvalitní materiály a českou tiskárnu pro tisk látek, abych podpořila jak lokální firmu, tak měla jistotu, že všichni, kteří do procesu výroby mých produktů vstupují, měli kvalitní podmínky pro práci a adekvátní ohodnocení.

Originální vlastní vzory

Žádný vzor, který zde vidíš, nikde jinde nenajdeš. Všechny vzory maluji od první čárky. Někdy mě múza překvapí častěji, někdy si na nový vzor počkám i půl roku. Ale to tak je - nechci malovat proto, že musím kvůli byznysu. Věřím totiž, že jedině teprve, když maluji proto, že mi právě přišla inspirace, mohou vzniknout výjimečné designy.

Limitované edice

Protože nejsem továrna, ale každý kousek, který si u mě koupíš, mi prochází rukama, tvořím jen v malých limitovaných edicích. Díky tomu nebudeš potkávat jiné ženy ve stejných kouscích a budeš tak moci mezi ostatními zářit. Dopřej si cítit se jako bohyně.

Styling

Pro všechny z nás bylo někdy oblékání utrpení a pro řadu z nás ještě stále je. Věřím ale, že oblékání může být krásná hra, která vede ke sebevědomí. A tak tě naučím základy stylingu, jak co zvýraznit a co schovat, jak správně kombinovat a jak si vytvořit svůj osobní styl. Abys pak uměla každé ráno s lehkostí stát před skříní, snadno se oblékla a vyrazila ven, oblečena do vlastní sebedůvěry. Ať už do práce, do společnosti, nebo za volným časem.

Dárek

No a v neposlední řadě tě v každé objednávce nad 500 Kč čeká malý dárek a osobní poděkování. S většinou z vás se totiž nesetkám osobně, a tak bych moc ráda, abys ze svých balíčků osobní kontakt cítila alespoň takto. Aby ses cítila opečovávaná a hýčkaná.