Manžetové knoflíčky - Svěží sakura

Vlastní malovaný vzor
390 Kč
Skladem (odeslání do 2 pracovních dnů) (1 ks)

Milujeme elegantní muže do posledního puntíku. Proto milý muži, dopřejte svému outfitu dokonalou třešničku na dortu v podobě manžetových knoflíčků v autorském designu. Díky široké nabídce ho tak snadno sladíte s kapesníčkem do saka, dokonce i sukní či šátkem své partnerky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už dávno neplatí, že manžetové knoflíčky se nosí pouze ke kravatě. Můžete je obléknout do společnosti, stejně jako do práce. Protože my ženy milujeme elegantní muže a to do posledního puntíku! A který muž by nechtěl být obdivován :)

Proč je budete milovat?

Manžetové knoflíčky - Svěží sakura

  • Pro jeho autorský design, díky kterému získáte svůj originální nestárnoucí doplněk svého šatníku
  • Pro ruční výrobu, díky které podpoříte lokální českou značku
  • Protože díky široké nabídce kapesníčků do saka si vytvoříte krásný ladící set
  • A stejně tak se můžete sladit i se svou partnerkou, která může mít ve stejném designu sukni, či šátek

Jejich PARAMETRY

Materiál

  • Kov + sklo
  • Barva - stříbrná s autorským designem

Velikost

  • Průměr knoflíčku - 17mm

Barevnost se může lišit nastavením vašeho monitoru. 

Kdy a kam nosit manžetové knoflíčky?

I pan Špaček by vám potvrdil, že už dávno neplatí, že manžetové knoflíčky se hodí pouze ke kravatě. A tak kromě formálních událostí, jako jsou svatby, promoce, večírky, plesy či black tie, můžete stejně tak manžetové knoflíčky obléknout i na méně společenské události, aniž byste způsobili tik etiketě znalému okolí. Můžete je obléknout i k obleku do práce, jen by mělo jít o významnější pracovní schůzku, nebo pokud jste sám na výhnamnější manažerské či vedoucí pozici. Ale nebojte se ani volnočasového oblečení, kombinace saka, košile s manžetovými knoflíčky a džínů nám dokáže se stejným úspěchem rozbušit srdce ;)

Jak nosit manžetové knoflíčky?

Košile je základním stavebním kamenem. Abyste mohli manžetové knoflíčky pohodlně oblíknout, budete potřebovat košili s dvojitou manžetou. Ale nebojte se, pokud ji nevlastníte, stejně úspěšně vám poslouží i košile s manžetou univerzální. Ta vám dá výhodu, že ji můžete zapínat manžetovým knoflíčkem, stejně jako klasickým knfolíkem. Ať tak či tak, platí, že manžeta s manžetovým knoflíčkem by vám měla z rukávu vykukovat.

Jak sladit knoflíčky s outfitem?

  • Dodržte barvu kovu - stříbrné manžetové knoflíčky se vám hodí, když nosíte stříbrné hodinky, spounu na pásku nebo snubní prsten ve stříbrné barvě, či zapínání kufříku nebo aktovky.
  • Dodržte tvar - Pokud mají hodinky kulatý cirefkník, kulaté manžetové knoflíčky jsou správná volba. Bonusové body získáte, když sedisgn knofličku sladíte s kapesníčkem do saka.
  • Ale pozor, kapesníček a kravatu/motýlka se už sladit nesnažte, dopustili byste se společenského faux pas. Je to kumšt, tahle etiketa, že? :) Ale stojí to za to!
Manžetové knoflíčky - Svěží sakura

Opravdu jsou všechny designy autorské?

Jednoznačně ANO! :) Každý z vzorů, které tu na oblečení a doplňcích vidíte, vymýšlím a maluji já, Kačí. Proto ráda říkám, že jsem srdcem i rukama značky KSD-art. A proto je taky nikde jinde neuvidíte

Někdy je maluji akvarelem na papír a následně digitalizuji, někdy je maluji rovnou v digitální podobě. Hotové designy pak nechávám natisknout v české tiskárně na látky a z těch pak s láskou šiji jednotlivé kousky. V těch jste pak naprosto jedineční a nepřehlédnutelní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Manžetové knoflíčky, spony na kravatu
Hmotnost: 0.02 kg
Barva: Růžová, Modrá, Stříbrná
Série: Svěží sakura

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: